top of page

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ
КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ РОКУ-2021»

III тур конкурсу "Учитель року" на платформі HUMAN

2 квітня відбулося відкриття III туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2021", що цього року проходить дистанційно. Технічним партнером конкурсу стала компанія HUMAN, що надає свою освітню платформу для організації змагань.

У відкритті взяли участь організатори конкурсу, заступник міністра освіти Артур Селецьки, вчителі, які дійшли до III етапу, а також директор з комунікацій компанії HUMAN Пилип Штеренталь.

"Ми прагнем вкласти кращі цифрові інструменти в руки кращих педагогів країни. Тож, ми безкоштовно надали організаторам конкурсу систему HUMAN для проведення суспільно-важливого конкурсу "Учитель року" у дистанційному форматі", - коментує Пилип Штеренталь роль компанії HUMAN у всеукраїнському конкурсі.

Нагадаємо, що заклади освіти, чиї вчителі беруть участь в конкурсі "Учитель року 2021", можуть потрапити до програми #HUMANЧемпіони. Програма передбачає безкоштовне приєднання шкіл до системи HUMAN за розширеними умовами. Для того, щоб скористатися можливістю, адміністрації школи потрібно заповнити заявку на підключення та ввести промокод "УР2021"

​Всеукраїнський ​конкурс «Учитель року-2021»: Текст

Для участі у програмі HUMAN Чемпіон

​Всеукраїнський ​конкурс «Учитель року-2021»: Текст

СПІВПРАЦЯ З ОРГАНАМИ ВЛАДИ ТА ЗМІ

Відділ корпоративних комунікацій: 

098 446 72 31
e-mail: p@human.ua

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА ТА КОНСУЛЬТАЦІЇ

Відділ по роботі з клієнтами

Час роботи: пн-пт з 10:00 до 19:00
067 806 80 66
044 344 06 50
email: sales@human.ua

Технічна підтримка:
e-mail: support@human.ua

​Всеукраїнський ​конкурс «Учитель року-2021»: Список
bottom of page