top of page
логотип_edited.jpg

HUMAN АКАДЕМІЯ

HUMAN Академія - це навчальне середовище для користувачів системи HUMAN, у якому вчителі та педагоги можуть підвищити свою кваліфікації з використанням інформаційних технологій.

Підвищення кваліфікації: О нас

ТОВ "Х'ЮМАН" - суб'єкт підвищення кваліфікації

У зв’язку з затвердженням Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників Кабінетом Міністрів України, що набув чинності від 03 вересня 2019 року, ТОВ “Х’ЮМАН” отримав статус суб’єкта підвищення кваліфікації.  

Наявність у ТОВ “Х’ЮМАН” статусу суб’єкта підвищення кваліфікації підтверджується:

 • пунктом 9 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, відповідно до якого суб’єктом підвищення кваліфікації може бути заклад освіти (його структурний підрозділ), наукова установа, інша юридична чи фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, що надає освітні послуги з підвищення кваліфікації педагогічним та/або науково-педагогічним працівникам;

 • наявністю у ТОВ “Х’ЮМАН” коду виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який включає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації. http://kved.ukrstat.gov.ua/KVED2010/85/KVED10_85_59.html

Підвищення кваліфікації: Текст

КУРСИ

Доступні курси на платформі "HUMAN Школа"

Frame 2.png

КУРС “ЦИФРОВІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНИХ ПРОЦЕСІВ ШКОЛИ ЗА ДОПОМОГОЮ ОСВІТНЬОЇ СИСТЕМИ HUMAN”

12-годинний курс з підвищення кваліфікації, на якому вчителі та педагоги зможуть навчитися користуватися системою “HUMAN Школа” та вдосконалити свої навички з використання інформаційно-телекомунікаційних систем у навчальному процесі

Підвищення кваліфікації: Услуги

СЕРТИФІКАТ

Приклад сертифікату про підвищення кваліфікації від ТОВ "Х'ЮМАН"

сертифі.png
Підвищення кваліфікації: Приветствие

За результатами проходження курсів “HUMAN Академія” видається сертифікат від автора курсу ТОВ «Х’ЮМАН». Документи ТОВ «Х’ЮМАН», як суб'єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений Постановою КМУ №800 від 21.08.2019 р. Результати навчання на курсах від ТОВ “Х’ЮМАН” мають бути визнані рішенням педагогічної (вченої) ради закладу освіти вчителя, який підвищував кваліфікацію. Порядок визнання результатів встановлює сама педагогічна (вчена) рада.

Підвищення кваліфікації: Текст

РЕЄСТР СЕРТИФІКАТІВ

Перевірити дійсність сертифікату можна у Реєстрі сертифікатів, що містить дані про видані ТОВ “Х’ЮМАН” сертифікатів про курси підвищення кваліфікації педагогів (ПІБ слухача, що отримав сертифікат, форма, вид, тривалість і назва курсу, дата видачі та номер сертифікату).

Підвищення кваліфікації: Файлы

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО КУРСУ ВІД ТОВ “Х’ЮМАН”?

Для того, щоб стати учасником курсу від ТОВ “Х’ЮМАН” потрібно обрати певний курс на сайті та зареєструватися на нього, шляхом заповнення реєстраційної Анкети. Після заповнення Анкети вам на електронну пошту, на якій зареєстрований ваш обліковий запис в “HUMAN Школа” буде направлена інструкція про приєднання до курсу.

ЯКІ УМОВИ ПРОХОДЖЕННЯ КУРСІВ ВІД ТОВ “Х’ЮМАН”?

Якщо ви є активним користувачем системи “HUMAN Школа” у рамках свого закладу освіти, то всі курси на платформі для вас є безкоштовними. 


Якщо ви та ваш заклад освіти не користується системою “HUMAN Школа”, то умови проходження курсу зазначені у їхньому описі. 

ЯК ОТРИМАТИ СЕРТИФІКАТ ВІД ТОВ “Х’ЮМАН” ПІСЛЯ УСПІШНОГО ПРОХОДЖЕННЯ КУРСУ?

Сертифікат про проходження курсу буде згенеровним та опублікованим в базі Сертифікатів не менше ніж за 15 робочих днів після проходження курсу. Код сертифікату або посилання на завантаження сертифікату буде надісланий вам на електронну пошту, на яку ви реєстрували свій обліковий запис.

Підвищення кваліфікації: Возможности

Як відбувається проходження курсу від ТОВ “Х’ЮМАН”?

Курси від ТОВ “Х’ЮМАН” відбуваються на платформі “HUMAN Школа” в синхронному чи асинхронному форматах з перевіркою рівня засвоєння навчального матеріалу. Теми курсів подаються у наступних формах: відеоуроки, вебінари, текстові інструкції. 

Проходження курсу відбувається у наступні етапи: 

 1. Реєстрація облікового запису в системі  “HUMAN Школа” (якщо ще не зареєстрований); 

 2. Заповнення Анкети щодо реєстрації на курс; 

 3. Долучення до офіційних каналів комунікації курсу:
  - Телеграм-канал; 

 4. Долучення до курсу в системі “HUMAN Школа” за допомогою персонального коду. 

 5. Проходження курсу та виконання домашніх завдань;  

 6. Виконання фінального тестування; 

 7. Отримання сертифікату про підвищення кваліфікації.

Підвищення кваліфікації: Текст

НОВИНИ

Швидкий зв'язок з учасниками курсу та організаторами відбувається через офіційний телеграм-канал

Підвищення кваліфікації: Услуги
bottom of page