top of page
Frame 12.png

HUMAN ШКОЛА

HUMAN Школа - це сучасна освітня платформа для шкіл. Ми допомагаємо українським школам впроваджувати кращі світові інновації у сфері освіти.

school.jpg
HUMAN Школа: Welcome

МОЖЛИВОСТІ

Єдина система забезпечує повноцінний освітній процес

MacBook_Pro_1_edited.jpg

ШКОЛА ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

Спілкування, опитування, фотогалереї, анонси шкільних подій, факультативигуртки тощо. Отримуйте платформу для комунікації, що створена спеціально для потреб сучасної школи.

БІЛЬШЕ ЧАСУ ДЛЯ УЧНІВ, МЕНШЕ - ДЛЯ РУТИНИ

Навчальні плани, збереження уроків, робота з медіаматерiалами, видача і перевірка домашніх завдань та проведення тестів - заощаджуйте час на паперовій тяганині. Усе доступно за декілька кліків.

spase_edited.jpg
Аналітика..jpg

СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА ГЛОБАЛЬНОЮ КАРТИНОЮ РЕЗУЛЬТАТІВ УЧНЯ

Поглиблена аналітика освітнього процесу, динаміка успішності та відвідуваності учнів - дізнавайтесь все про успіхи ваших учнів у режимі реального часу.

РЕФЛЕКСІЯ. ПЕРСОНАЛІЗОВАНЕ НАВЧАННЯ

Інструменти збору та аналізу рефлексії учнів пронизують усю систему і дають можливість постійно виявляти рівень складності/корисності матеріалу, що викладається - відкривайте індивідуальну освітню траєкторію кожного учня.

Рефлексія.jpg
%D0%A0%D0%BE%D0%B7%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%

УНІВЕРСАЛЬНИЙ РОЗКЛАД

Теми та плани уроків, задані домашні завдання, дати контрольних робіт, відображення шкільних подій - знайте все про освітній процес.

АДМІНІСТРУВАННЯ СИСТЕМИ

Створюйте і керуйте навчальними роками, випускайте класи, працюйте з розкладом школи, створюйте курси, класи, додавайте користувачів системи

Lesson_edited.jpg

Хочете спробувати HUMAN Школа?

Заповніть анкету і приєднайтесь

HUMAN Школа: Функції
HUMAN Школа: Список
bottom of page